Alior Bank

Kredyt dla firm „za wyciąg” w Alior Banku

Prześwietlamy oferty

W dobie kryzysu nierzadko nawet świetnie prosperującej firmie trudno uzyskać dodatkowe finansowanie. Warto wtedy zapoznać się z ofertą Alior Banku, który ma w swojej ofercie kredyt za wyciąg dla firm.

Co ciekawe – wyciąg ten możemy pochodzić z dowolnego banku. Warunkiem jest jedynie to, by działalność gospodarcza była prowadzona minimum rok. Klient nie powinien jednak mylić złudnej nazwy produktu Aliora z kredytem gotówkowym. Otóż kredyt za wyciąg może być wykorzystany w formie:

  • kredytu w rachunku bieżącym
  • kredytu tradycyjnego, spłacanego w ratach
  • karty kredytowej MasterCard Business

Oczywiście konkretne warunki oferty i oprocentowania zależą od konkretnego produktu. Niewątpliwie jednak jest to ciekawa propozycja dla osób, które np. wykonują wolny zawód i nierzadko mają problem z udokumentowaniem swoich dochodów z działalności gospodarczej. Kredyt za wyciąg cechuje się ogólnie tym, że przyznawany jest w kwocie maksymalnie 20% dochodów firmy z wyciągu bankowego, ale nie więcej niż 200 000 złotych. Decyzja kredytowa podejmowana jest przeważnie podczas jednej wizyty w oddziale. Wystarczy wyciąg z konta firmowego, a także dowód osobisty. W niektórych przypadkach bank może jednak zażądać dodatkowych formalności.

Jeśli macie więc Państwo własną firmę, która potrzebuje kredytu lub karty kredytowej, a macie jednocześnie problem z udowodnieniem dochodu przedsiębiorstwa przed bankiem, to warto zapytać o szczegóły oferty kredyt za wyciąg w najbliższym oddziale Alior Banku. Może się on bowiem okazać bardzo często jedynym wybawieniem z finansowych opresji naszej firmy.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments