Deutsche Bank

Konto DB Koneser w Deutsche Banku

Prześwietlamy oferty

Obecnie banki w Polsce wręcz prześcigają się w ofercie kont osobistych dla seniorów. Warto więc nieco bliżej przyjrzeć się np. rachunkowi DB Koneser, oferowanemu przez Deutsche Bank.

Co prawda za jego prowadzenie osoba po 50 roku życia zapłaci 3 złote miesięcznie, ale w zamian otrzyma między innymi oprocentowany na 2% w skali rachunek osobisty. Jest to jedna z lepszych ofert pod tym względem na rynku. W ramach opłaty bank oferuje darmowe zlecenia – między innymi przelewy – także w oddziale. Do konta DB Koneser wydawana jest płaska karta debetowa VISA Electron, z opcją płatności na odległość, np. przez Internet. Wypłaty tymże plastikiem są całkowicie darmowe – i to na całym świecie. Dodatkowo Deutsche Bank dorzuca bezpłatne ubezpieczenie karty debetowej dla seniorów. Dzięki temu nie musi się martwić np. o rabunek przy pobieraniu gotówki z bankomatu. W pakiecie rachunku DB Koneser jest assistance medyczny i domowy – i to całkowicie za darmo. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które nie korzystają np. ze stałego lekarza, a nagle potrzebują pomocy medycznej fachowca w swoim domu.

DB Koneser jest z pewnością niezłą ofertą dla emerytów i rencistów po 50 roku życia. Co prawda za prowadzenie tego rachunku pobierana jest kilkuzłotowa opłata, ale rekompensuje się ona wysokim oprocentowaniem konta osobistego oraz darmowym pakietem ubezpieczeń i wypłatami  ze wszystkich bankomatów na świecie bez opłat.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments