Deutsche Bank

Deutsche Bank rozszerza swoją ofertę kont internetowych

Firma Konta Wiadomości

Pomimo kryzysu banki walczą ze sobą jak mogą. Na rynku stale pojawia się coraz to nowe oferty kont bankowych. Jednym z przykładów banków zabiegających o klienta jest obecnie Deutsche Bank.

Bank ten już dość dawno wprowadził darmowy rachunek dbNET dla osób prywatnych. Tymczasem od raptem kilku dni w ofercie niemieckiego giganta są także nowe rachunki dla firm. Mowa o dbNET Biznes. W ramach pakietu klient dostaje nie tylko darmowy rachunek firmowy, ale także bezpłatne przelewy, kartę debetową, wypłaty z bankomatów oraz wpłaty i wypłaty w placówce. DB kusi przedsiębiorców dodatkowo usługami zawartymi w pakiecie. W ramach niego można wybrać darmowe 50 paczek, bezpłatne korzystanie z księgowości przez pół roku, rabaty na przeloty europejskie czy pakiet usług inFlavo o wartości 1 050 zł netto. Jest więc nad czym się zastanawiać, ponieważ trudno obecnie o lepsze konto firmowe na rynku. Tym bardziej, że razem z rachunkiem dla naszego przedsiębiorstwa możemy także założyć jeden z najtańszych rachunków osobistych na rynku.

Z pewnością konkurencja została zaskoczona przez nową linię kont Deutsche Banku. Trudno powiedzieć, jak na nią zareaguję, ale już teraz wiadomo, co na to klienci. Wiele osób z pewnością ucieknie z PKO BP czy nawet mBanku do DB, ponieważ darmowe prowadzenie konta i darmowe przelewy, a do tego debetówka są w tym segmencie rynku dostępne jedynie w Idea Banku, i to bez dodatkowych bonusów w postaci np. 50 darmowych przesyłek firmowych – komentują specjaliści. Najbliższe tygodnie pokażą, czy mają oni rację.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gość
11 lat temu

przyglądam się kontom internetowym i nie wiem które wybrać, za dużo tego.a potrzebne mi jest ono pilnie i tak, żeby nie przepłacać.

ola
ola
11 lat temu

Ja już jakiś czas temu zdecydowałam się na konto w getinie i jestem z niego zadowolona. Ważne są dla mnie darmowe wypłaty z bankomatu i darmowe przelewy, bo robię ich sporo, a oni mają to w swojej ofercie. Wszystko zależy od tego, czego Ty potrzebujesz.