BZ WBK

MasterCard <30 w BZ WBK

Prześwietlamy oferty

W Polsce z roku na rok coraz więcej osób chce studiować. Bardzo często uczniowie i studenci wyjeżdżają do innego miasta (czasem nawet na drugi koniec kraju), by podjąć naukę na wymarzonej uczelni czy kierunku. Zdarzają się wtedy sytuacje, kiedy żak zostaje kilka dni bez gotówki i nie ma jej od kogo pożyczyć. W takim przypadku ratuje go karta kredytowa MasterCard <30 oferowana przez Bank Zachodni WBK.

Jest ona w zasięgu ręki zarówno dla studentów studiów dziennych, jak i zaocznych. Ci pierwsi mogą się starać o limit w wysokości 500 zł I semestru lub maksymalnie 1 500 zł po ukończeniu I roku studiów. Ci drudzy mają możliwość uzyskania dużo wyższych limitów – ale na podstawie zaświadczenia o zarobkach. W obu przypadkach wymagany jest minimalny przychód na poziomie 650 zł miesięcznie. W pierwszym roku karta jest darmowa pod warunkiem dokonania min. trzech transakcji w ciągu pierwszych trzech miesięcy. W kolejnych latach opłata wynosi 25 zł. Klient ma 54 dni na spłatę zadłużenia. Po tym okresie kwota zadłużenia oprocentowana jest na 20,00% w skali roku. Istnieje także możliwość rozłożenie jednej lub więcej transakcji na dogodne raty, oprocentowane na 11,90% w skali roku. Warto wspomnieć o tym, że karta kredytowa MasterCard <30 jest kartą oferowaną nie tylko osobom do 26 roku życia ze statusem studenta. Może się o nią starać każdy, ale przedstawiając zaświadczenie o zarobkach. Dodatkowo ciekawostką jest, że karta ta jest wypukła (co nie jest regułą wśród kart kredytowych dla studentów) oraz posiada możliwość płatności zbliżeniowych PayPass.

Limity karty MasterCard <30 nie powalają, ale z pewnością i tak mogą poratować niejednego żaka w potrzebie. Dodatkowo warunki ubiegania się o kartę są całkiem przystępne (wystarczy posiadać rachunek w BZ WBK od minimum pół roku lub przedstawić wyciąg z innego banku). Można ją więc z czystym sercem polecić każdemu studentowi, który szuka niezależności finansowej.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments