Meritum Bank

Konto firmowe w Meritum Bank

Prześwietlamy oferty

W Polsce coraz więcej firm decyduje się na to, by posiadać rachunek w banku internetowym. Przyjrzyjmy się więc aktywnie działającemu w sieci Meritum Bankowi i pakietowi „Meritum Bez Granic„.

W ramach niego przedsiębiorca otrzymuje:

  • darmowy rachunek w PLN
  • darmowe rachunki dodatkowe w PLN, EUR, USD, CHF, GBP, NOK, SEK, DKK (dowolna liczba)
  • darmowe przelewy krajowe oraz do ZUS i US (wykonane przez Internet)
  • darmowe wydanie dowolnej liczby kart debetowy VISA Business
  • darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce

Jedyną opłatą z jaką musi się liczyć osoba posiadająca ten pakiet w Meritum Banku jest to, że obsługa karty debetowej kosztuje 4,90 zł miesięcznie. Jeśli jednak dokonamy nią transakcji na min. 500 zł miesięcznie, to będzie ona bezpłatna. Do rachunku głównego wydawana jest płaska karta debetowa VISA Business z możliwością płatności na odległość – np. przez Internet. Warto zaznaczyć, że co prawda przelewy wykonywane online z konta firmowego są darmowe, ale już te dokonane w placówce kosztują 6,99 zł każdy.

Z pewnością pakiet „Meritum Bez Granic” jest wręcz idealnym rozwiązaniem dla osób, które np. prowadzą sklep internetowy. Darmowa obsługa oraz bezpłatna karta debetowa (przy jej aktywnym używaniu) sprawiają, że oferta ta bez problemu konkuruje z np. Idea Bankiem, a w dodatku jest lepsza od tej w np. mBanku.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments