eurobank

Lokata „odsetki płatne z góry” w Eurobanku

Prześwietlamy oferty

Wygląda na to, że Eurobank bardzo potrzebuje dodatkowych środków na akcję kredytową w czasie kryzysu, bo ofercie tego banku znajduje się lokata „odsetki płatne z góry”.

Jak nie trudno zgadnąć – polega ona na wypłacie zysku klienta od razu przy zawarciu umowy o depozyt terminowy. Oprocentowanie jest dość kuszące – bo wynosi 5,30% w skali roku i jest stałe. Dodatkowym wabiem na klienta jest fakt, że tego typu lokatę można założyć już od kwoty 200 złotych.

„Nie ma w tym absolutnie żadnego przysłowiowego haczyka. Po prostu chcemy dać zarobić naszym klientom” – komentują bankierzy.

Zawsze można sprawdzić lokatę „odsetki płatne z góry” na własnej skórze, bo okres jej trwania to zaledwie 3 miesiące. Świetnie może się ona więc sprawić w przypadku ulokowania chwilowych oszczędności, najlepiej na większą kwotę – bo wtedy odsetki płatne od razu pozwolą nam na jakiś sensownym zakup lub po prostu powiększenie oszczędności.

Pewną wadą może być to, że lokatę „odsetki płatne z góry” oferowaną przez Eurobank można założyć jedynie w placówce. Opcja założenia depozytu przez Internet dostępna jest niestety jedynie dla dotychczasowych klientów banku. Tak czy inaczej – warto przetestować tę lokatę i sprawdzić, czy rzeczywiście jest ona tak bardzo korzystna, jak zachwalają ją bankierzy.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments