Koszty remontu dachu zale\za od wybranych materiałów, stanu więźby dachowej i dostępności fachowców

Czeka cię remont dachu? Zobacz, ile może cię to kosztować

Każdy dom narażony jest na działanie wielu różnorodnych czynników i zjawisk atmosferycznych, które w ostatnich latach są coraz bardziej gwałtowne. Największych uszkodzeń, np. w trakcie wichur, doznają najczęściej dachy. Oczywiście pokrycia dachowe mogą niszczyć się także naturalnie, wraz z upływem czasu. Takie sytuacje prowadzą do tego, że konieczne staje się przeprowadzenie remontu dachu. Są to […]

Continue Reading
Jak wybierać ubranka dla niemowlaka

Jak wybierać ubranka dla niemowlaka?

Jak wybierać ubranka-dla-niemowlaka/">ubranka dla niemowlaka – Skóra niemowlaka jest bardzo delikatna, cienka, podatna na uszkodzenia i tym samym znacznie różni się od skóry osoby dorosłej. Z tego względu ubranka dla niemowląt powinny posiadać szczególne cechy. Dziś podpowiemy na co zwrócić uwagę, kupując odzież niemowlęcą.

Continue Reading
W jaki sposób uzyskać pieniądze na remont mieszkania

W jaki sposób uzyskać pieniądze na remont mieszkania?

Remont mieszkania – Własne mieszkanie to wielka radość, ale także spora inwestycja. Niekiedy zdarzają się bowiem sytuacje, kiedy nasze cztery kąty wymagają remontu. Co jednak, gdy zmiany są pilne, a my nie mamy wystarczającej ilości gotówki? Warto wtedy zastanowić się nad wzięciem pożyczki.

Continue Reading
Jaką biżuterię założyć na swój ślub 1

Jaką biżuterię założyć na swój ślub?

Jaką biżuterię założyć na swój ślub – Wybór sukni ślubnej to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy element przygotowań do ślubu. W końcu to za jej sprawą Panna Młoda staje się najjaśniejszą gwiazdą uroczystości. Niemniej jednak, sama kreacja to nie wszystko. Równie istotny jest dobór dodatków, zwłaszcza takich jak biżuteria ślubna. Jak ją wybrać?

Continue Reading
kradzież danych osobowych

Jak ustrzec osobę starszą przed kradzieżą danych osobowych?

Kradzież danych osobowych – Zdecydowana większość seniorów nie korzysta z ofert mobilnej bankowości. Zamiast rachunków bankowych obsługiwanych przez Internet lub aplikacje na smartfonie, wolą odwiedzić placówkę banku i osobiście spotkać się z pracownikiem obsługującym klienta. Ta preferencja może zostać wykorzystana przez złodzieja, który skusi się na kradzież danych osobowych.

Continue Reading
Zabawki dla najmłodszych

Zabawki dla najmłodszych, czyli bezpieczeństwo ponad wszystko!

Zabawki dla najmłodszych – Dzieci poniżej 3 roku życia, zazwyczaj potrzebują specjalnych zabawek, dzięki którym nie zrobią sobie krzywdy – producenci takiego wyposażeniu, muszą również zabezpieczać swoje produkty odpowiednią farbą, wykorzystując specjalistyczne materiały.

Continue Reading
Co się dzieje z przedawnionymi długami?

Co się dzieje z przedawnionymi długami?

Słysząc o przedawnieniu długu, wiele osób ma nadzieję, że kiedy ich zobowiązania będą przeterminowane, znikną i nie będzie trzeba ich spłacać. Jest to jedynie połowiczna prawda. Przedawniony dług staje się zobowiązaniem naturalnym. Dłużnik nie ma obowiązku go spłacać i to jest spójne z powszechnie krążącą opinią. Ale mitem jest, że dług ten znika albo zostaje […]

Continue Reading

Wymarzone Konto i premia 55+10 zł za lokatę oraz konkurs z nagrodami

Marzec 2015 roku od samego początku niesie dla osób oszczędzających na lokatach dosyć mało pozytywne wizje na przyszłość. Wynika to przede wszystkim z tego, że Rada Polityki Pieniężnej postanowiła obniżyć Stopy Referencyjne Narodowego Banku Polskiego, z 2% do 1,5%. Na razie RPP zapowiada, że do końca roku nie ma zamiaru ponownie ich obniżać, jednak zostawia […]

Continue Reading