Robotyzacja procesów biurowych - czym jest i gdzie się przydaje

Robotyzacja procesów biurowych – czym jest i gdzie się przydaje?

Robotyzacja procesów biurowych, znana również pod akronimem RPA (Robotics Process Automation), to nic innego jak całokształt technologii znajdujących zastosowanie w biurze i mających na celu zautomatyzować pracę biurową. Robotyzacja procesów biurowych jest obecnie kolejnym krokiem w stopniowo postępującej automatyzacji.

Continue Reading
5 głównych zagrożeń jakie niesie ze sobą smog

5 głównych zagrożeń jakie niesie ze sobą smog

Smog to niewidzialny morderca, który każdego dnia powoli zabija cywilizację zatruwając nasze powietrze. Paradoksalnie przyczyniamy się do tego sami, choć nie bez znaczenia są także naturalne zjawiska atmosferyczne takie jak brak wiatru i występowanie mgły. Pył zawieszony występujący w powietrzu może wywołać bardzo niebezpieczne konsekwencje natury zdrowotnej. Jakie główne zagrożenia niesie ze sobą tytułowy smog? […]

Continue Reading

Czy jesteśmy świadkami, upadku znanego portalu społecznościowego – Facebooka?

Spadające akcje, sprzedaż udziałów przez zarząd spółki, odchodzący użytkownicy, oraz spadek przychodów to tylko część problemów znanego portalu społecznościowego. Facebook stoi przed ważnymi decyzjami, które musi podjąć w obliczu ostatnich notowań i związanych z tym wydarzeń.

Continue Reading

Kolejny protest polskich urzędników. Bydgoscy urzędnicy napisali petycję do premiera. Rząd obiecywał wiele, a nie zrobił nic.

Żyją jak biedaki, pomagają im najbliżsi, zimą wyłączają lodówkę. Nikt o nich nie myśli. Zarabiają niecałe 2200 złotych na rękę przy 20-letnim stażu pracy. Bydgoscy urzędnicy mówią głośno o swoich zarobkach.

Continue Reading