Jaka jest Idea wirtualnych biur?

Jaka jest Idea wirtualnych biur?

Pomysłodawca idei wirtualnego biura Ralph Gregory zauważył zapotrzebowanie na tego typu usługi już w latach 90. ubiegłego wieku. Doszedł on do wniosku, że przedsiębiorcy w wielu różnych branżach mogą ograniczyć koszty prowadzenia firmy rezygnując z posiadania własnej przestrzeni biurowej. Pierwsze wirtualne biura franczyzowe Intelligent Office, których jest twórcą istnieją do dziś i nadal są liderem […]

Continue Reading
Sukces restauracji. Od czego zależy?

Sukces restauracji. Od czego zależy?

Według wielu ekspertów, aby restauracja odniosła sukces, muszą być spełnione dwa warunki. To oczywiście odpowiedni smak oferowanych potraw, a także widzialna i ogólna czystość oraz higiena. Jednak wtajemniczeni czasami wspominają też o jeszcze jednym ważnym aspekcie, który przez wielu właścicieli restauracji bywa nieco lekceważony. Chodzi o menu.

Continue Reading
Event marketing - Twój największy sprzymierzeniec w biznesie

Event marketing – Twój największy sprzymierzeniec w biznesie

Za event marketingiem kryje się coś więcej niż tylko organizowanie różnego typu wydarzeń. Jest to obecnie jeden z najnowszych kanałów promocji marek i produktów, który uznawany jest za wiodącą formę działań marketingowych wielu firm. Na czym dokładnie polega event marketing i jak go stosować, aby przyniósł wymierne korzyści?

Continue Reading
Jak wybrać porządne rolety antywłamaniowe?

Jak wybrać porządne rolety antywłamaniowe?

Polacy coraz chętniej kupują rolety antywłamaniowe. Co zrobić, aby zdecydować się na dobre produkty tego typu? Jak wybrać porządne rolety antywłamaniowe, żeby mieć zapewnione bezpieczeństwo i jednocześnie nie wydawać aż tak dużych sum pieniędzy? Jeśli interesuje Was taka tematyka, to serdecznie zapraszamy do dzisiejszego artykułu.

Continue Reading