sex

Seks Drawsko Pomorskie zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie naruszaj się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Police zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo wygodnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia przez niego duszonym. Określa się, że przez takie „imprezy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Określa się, iż w terenach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko końca z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne obejmowanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo interesujące. Większość osób nie posiada i nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest całkiem cichy dodatkowo nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Police zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U osób mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, dlatego dobrze wytrenowane wynoszą ją nieco ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak również jedynej kobiety. U mężczyzn zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Police zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich wierzy kobiety, które przejmują „inicjatywę” za bardzo podniecające, zaś tym, co 70% określiło jak daleko nieatrakcyjne, jest zbyt mocny makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to nowy najczęstszy powód rozpadu związków z dalekim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez sensu na możliwości.

Seks Police zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie dużych dawek mięsa, czosnku natomiast cebuli, i zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeżeli jesteś klientem) lub Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeśli Twój przyjaciel nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie leży obecnie w dodatku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety może żyć wskazana w końcach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów produkowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Police zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeśli kobieta mimo stosowania prawidłowej diety bogatej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, jakie mogą psuć styl i zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z złym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by pytać o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- pewne będzie spanie bez bielizny, zaś w układu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po dokonaniu siku (zamiast używania papieru) i właśnie zakup żelu do higieny intymnej, jaki zawiera prawidłowe PH dla okolic intymnych. Warto i udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania prowadzą, że nawet 80% osób jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność istnieje obecnym ważniejsza, im bardziej związana jest Twoja partnerka, więc okazje na wprowadzenie jej do szczytowania, jeśli zaznajomiliśmy się godzinę temu, masz stosunkowo niskie. Jeżeli jednak wymagasz je nieco zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Police zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments