Jakie kuracje gabinetowe pomagają w walce z tkanką tłuszczową?

Jakie kuracje gabinetowe pomagają w walce z tkanką tłuszczową?

Zabiegi przeprowadzane w klinikach urody często kojarzą się przede wszystkim z redukowaniem różnych niedoskonałości skóry, np. zmarszczek czy innych objawów starzenia. Okazuje się jednak, że w wielu gabinetach kosmetycznych dostępne są także kuracje, które pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów oraz wymodelowaniu sylwetki. A atutem takich metod jest zarówno duża skuteczność, jak i bezinwazyjny przebieg terapii.

Continue Reading
TOP trendy na siłownię

TOP trendy na siłownię

Kto bywa, ten wie – siłownia przestała pełnić już rolę wyłącznie miejsca do ćwiczeń. To styl bycia, codzienne zajęcia i miejsce spotkań. Ci, którzy bywają w siłowniach często wiedzą, że temat wykracza wyłącznie poza program treningów. Siłownie przyciągają bardzo różnych ludzi – sportowców, młodych, starszych, mają różne cele – poprawa kondycji, realizacja programu treningowego, zrzucenie […]

Continue Reading
lekarz, doktor, ginekolog, ciąża, zdrowie

Kiedy lekarza ginekolog może stwierdzić, że jesteśmy w ciąży?

Potwierdzenie ciąży u dziewczyn jest częstokroć wynikiem podejrzeń oraz przypuszczeń każdej przyszłej mamy o swoim stanie błogosławionym. Samo zatrzymanie miesiączki nie jest jednak jedynym sygnałem, który wskazywałby ciąże. Lekarze ginekolodzy przeprowadzają także wszystkie dodatkowe badania ,które umożliwiają stwierdzenie ciąży.

Continue Reading