Kredyt Bank

Promocyjny kredyt gotówkowy w Kredyt Banku

Prześwietlamy oferty

Jesień to bardzo często okres wzmożonych wydatków – np. na edukację dzieci. Dlatego też warto przyjrzeć się nieco bliżej promocyjnemu kredytowi gotówkowemu oferowanemu przez Kredyt Bank.

Dlaczego promocyjnemu? Ponieważ bank zrezygnował (przynajmniej jak na razie) z pobierania prowizji za jego udzielenie. Dodatkowo Kredyt Bank reklamuje się tym, że każdy pożyczony tysiąc złotych na 60 miesięcy to rata rzędu zaledwie 23 zł miesięcznie. Warto wspomnieć o tym, że maksymalna kwota promocyjnego kredytu gotówkowego to 20 000 złotych (dla osób zarabiających poniżej 7 000 złotych netto miesięcznie) lub 30 000 złotych (dla osób zarabiających powyżej 7 000 złotych netto miesięcznie). Cel kredytu może być dowolny, a okres spłaty może wynieść nawet 84 miesiące. Oprocentowanie nominalne wynosi 13,82% w skali roku – i to z ubezpieczeniem (pakiet: na życie + assistance medyczny lub na życie + od utraty pracy). Dodatkowo jeśli posiadają państwo kartę kredytową w Kredyt Banku, to nominalne oprocentowanie pożyczki wyniesie 8,90% w skali roku. Warunkiem jest jednak to, że w czasie spłaty kredytu trzeba dokonywać plastikiem transakcji na minimum 300 złotych miesięcznie. Co ciekawe – jeśli nie posiadamy jeszcze karty kredytowej w Kredyt Banku, to możemy się na nią zdecydować przy wnioskowaniu o promocyjny kredyt gotówkowy. Dzięki temu i tak skorzystamy z promocyjnego oprocentowania. Istnieje także możliwość założenia Ekstrakonta Plus (zamiast skorzystania z karty kredytowej) przez co oprocentowanie kredytu gotówkowego zostanie obniżone do nominalnego poziomu 9,90% w skali roku.

Wygląda na to, że Kredyt Bank rzeczywiście poluje na osoby, które potrzebują szybkiego i taniego finansowania na maksymalnie 20 000 zł lub 30 000 zł. Ciekawą opcją jest skorzystanie dodatkowo z karty kredytowej lub Ekstrakonta Plus – ponieważ wtedy nominalne oprocentowanie pożyczki nie przekroczy 10,00% w skali roku – co czyni tę ofertę jedną z najlepszych na rynku (przynajmniej jak na razie).

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments