Najlepszego fachowca znajdziesz w Sieci

Świadomy klient

Wielu Polaków sądziło przed laty, że wraz ze zmianą ustroju zniknie problem znalezienia solidnego, uczciwego i kulturalnego rzemieślnika, który przyjedzie, coś naprawi, coś wymieni lub zamontuje. Niestety – problem ten istnieje nadal, łatwiejsze są jedynie same poszukiwania. Najczęściej korzystamy w tym celu z serwisów społecznościowych, pytając o godnego polecenia hydraulika, elektryka, kafelkarza czy nawet informatyka. Czasem przynosi to efekt, czasem nie.

Sporym ułatwieniem może się więc okazać serwis Fachmistrz – Ogólnopolska Sieć Mistrzów Fachu. Na razie działa tylko w wybranych miastach, ale niebawem internauci w całym kraju będą mogli za jego pośrednictwem zamawiać usługi najlepszych fachowców w całym kraju. Serwis zapewnia, że dobry fachowiec zostanie znaleziony w czasie 15 minut od zgłoszenia. Tam, gdzie pomoc fachowca jest pilnie potrzebna, usługa zostanie zrealizowana w ciągu 24 godzin.

Fachmistrz stawia na jakość wykonywanych usług, dlatego ma własny system rekrutacji. Do współpracy zapraszani są tylko najlepsi, gwarantujący profesjonalizm, uczciwe ceny i właściwe podejście do klienta. Zamawiający mogą też oceniać zakupione usługi, co służy serwisowi do bieżącego oceniania współpracujących rzemieślników.

Dobry fachowiec, który poradzi sobie z każdą naprawą czy instalacją w domu lub komputerze klienta, musi stale podnosić swoje kwalifikacje. Fachmistrz deklaruje posiadanie specjalnego programu dla tego celu. 

Zamawianie usługi jest proste: można wypełnić formularz na stronie internetowej, zadzwonić lub wysłać SMS-a. Konsultant Fachmistrza dobierze odpowiedniego dla danej czynności fachowca, ale i poda ostateczną cenę, jaką przyjdzie klientowi zapłacić za jego pracę. Orientacyjny cennik podany jest na stronie WWW, toteż przed złożeniem zamówienia można oszacować jego koszt i podjąć właściwą decyzję. Tym bardziej, że współpracujący z serwisem rzemieślnicy są zobowiązani do przedstawienia klientowi możliwych wariantów rozwiązania danego problemu wraz z cenami przed rozpoczęciem pracy, a nie po ani nawet w trakcie.

Czas pokaże, czy taka platforma zastąpi internautom poszukiwanie fachowców wśród rodziny, znajomych i w serwisach społecznościowych.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments