Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych

Inwestycje alternatywne Oszczędności i inwestycje

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych – zainwestuj swoje pieniądze mądrze i bezpiecznie.

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca do zainwestowania swoich pieniędzy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą portalu tpw.pl. Nie tylko bezpiecznie powiększysz swój domowy budżet, ale nie będziesz musiał martwić się formalnościami, ponieważ wszystkim zajmuję się Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych.

Ludzie dzielą się pod wieloma względami, zwłaszcza finansowymi. I tak jak wiele jest osób, które szukają pomocy w pożyczkach, tak są też tacy, dla których pieniądze to nie problem. Gotowi są na różnego rodzaju lokaty i inwestycje. Właśnie takie osoby powinny zagłębić się w temat pożyczek wzajemnych. To nie tylko idealna opcja na zainwestowanie swoich pieniędzy, ale również możliwość pomocy tym, którym dodatkowa gotówka jest niezbędna. Strona tpw.pl nie tylko gwarantuje wspaniałe zyski bez wychodzenia z domu, ale i bierze odpowiedzialność za wszelkie formalności.

Po kolei jednak.

Zakładamy, iż skoro szukasz najlepszych ofert inwestycji Twoich funduszy, to dotychczas albo nie byłeś zadowolony z zysków, jakie można osiągnąć na lokatach bankowych, albo po prostu nigdy jeszcze nie rozpocząłeś pomnażać swoich pieniędzy. Dla jednych i dla drugich Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych to idealne rozwiązanie. Dlaczego? Oprócz tego, że od 2013 roku tpw.pl dopracowuje tak swoje działania, aby inwestor nie musiał martwić się o tzw. papierkową robotę, to jeszcze dzięki zabezpieczeniom udzielanych pożyczek przez zastaw ruchomości dajemy najlepszą gwarancję realnego bezpieczeństwa Twoich pieniędzy.

Jak zostać inwestorem?

To bardzo proste. Przygotuj dowód osobisty, który będzie potrzebny przy rejestracji i odwiedź stronę tpw.pl. Po założeniu konta i przejściu weryfikacji można przystąpić do działania. Sam zdecyduj, ile chcesz zainwestować. Wszystko zależy od tego, ile pożyczkobiorca będzie chciał pożyczać. Jednak granica waha się od kilkuset do kilkunastu tysięcy.

Ile można zarobić i jak wygląda udzielenie pożyczki?

Tu inwestor także nie musi się obawiać, ponieważ to portal tpw.pl jest pośrednikiem między inwestorem a pożyczkobiorcą, co oznacza, że wszelkimi formalnościami, a w tym weryfikacją pożyczkobiorców, zabezpieczeniami, a nawet windykacją i w razie konieczności sprzedażą ruchomości zajmuje się właśnie TPW. Pożyczki udzielane są na jeden miesiąc, jednak można przedłużyć ten czas, a zysk, jaki wynosi dla inwestora to 4% miesięcznie od kwoty, jaka została przelana na pożyczkę. Tak, więc jeśli znalazła się już osoba, która jest zainteresowana gotówką, którą udostępnia inwestor, ma czas jednego miesiąca na spłatę tej pożyczki. W takim przypadku po tym okresie inwestor otrzymuje na swoje konto kwotę + zysk z udzielonej pożyczki. Jeżeli natomiast okaże się, że pożyczkobiorca nie jest w stanie spłacić pożyczki po miesiącu, to sprawa ma się następująco. Załóżmy, że inwestor pożyczył X złotych, a pożyczkobiorca przedłuża termin spłaty dwukrotnie, to zysk dla pożyczkodawcy wynosi 12% od inwestycji (3 miesiące, po 4%). Kiedy pożyczka zostanie spłacona, inwestor otrzymuje na konto całą należną mu sumę.

A co jeśli pożyczka nie będzie spłacana?

To kolejny plus Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych, ponieważ to my zajmujemy się windykacją i sprzedażą przedmiotów, które zostały dane pod zastaw przez pożyczkobiorcę. W takim przypadku inwestor otrzymuje tyle pieniędzy, ile uda się windykować od klienta podczas trwania procesu windykacji i niezależnie od tego, jak ona dalej przebiegnie, po 3 miesiącach pożyczkodawca otrzymuje na konto całą należną sumę, poprzez odkupienie cesją umowy od inwestora. Na tym etapie dla pożyczkodawcy jest to koniec umowy.

Jakie są, zatem plusy inwestycji pieniędzy na TPW?
– wszystkie formalności załatwiane są przez portal, ty tylko inwestujesz i zgarniasz zysk,
– możesz zacząć pomnażać swoje pieniądze bez wychodzenia z domu,
– dajemy największą gwarancję bezpieczeństwa Twoich inwestycji poprzez zastaw ruchomości przez pożyczkobiorcę,
– za uzyskane pieniądze inwestor może zainwestować w kolejne pożyczki.

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych – inwestowanie pieniędzy jeszcze nigdy nie było takie proste, przekonaj się sam, nic cię to nie kosztuje.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maracuja
Maracuja
3 lat temu
daj ocenę :
     

Bardzo przydatne informacje na ten temat. Bardzo rzetelne, można na samym początku dowiedzieć się wszystkiego a potem to już tylko działać. Jestem zadowolona i zarobiłam już pierwsze pieniądze. Ale dla pierwszego lepszego laika to bardzo przydatne informacje. Chyba warto zainwestować. Dorabiam sobie w ten sposób.

Milena
Milena
3 lat temu
daj ocenę :
     

Warto zapoznać się z tymi informacjami, zanim wejdzie się w coś takiego. Bardzo przydatny poradnik na temat brania pożyczek jak i inwestowania swoich pieniędzy. Fajnie, że w jednym miejscu można zarówno zainwestować swoje środki finansowe jak również wziąć pożyczkę. To na pewno bardzo przydatne dla obu stron. Ja się już przekonałam, zainwestowałam swoje pieniądze i nie żałuję.