Kulki gejszy

Kulki gejszy

Erotyka

Kulki gejszy są małymi urządzeniami, które wymyśliły kilak tysięcy lat temu japońskie gejsze. Służą one do ćwiczenia mięśni Kegla. Mięśnie Kegla są mięśniami opinającymi waginę. Odgrywają one ogromną rolę z punktu widzenia życia seksualnego oraz profilaktyki zdrowotnej. W dużej mierze jakość prowadzonego życia seksualnego zależy właśnie od mięśni Kegla. Sprawne, dobrze ukrwione mięśnie zapewniają bowiem intensywne orgazmy, wysoką ekspresywność waginy oraz powalają na kontrolowanie skurczów w czasie szczytowania. Dzięki temu można uzyskać również dostęp do wielu bardziej zaawansowanych technik seksualnych. Mięśnie dnia miednicy można na szczęście ćwiczyć i to w zasadzie przez całe swoje życie. Jeśli mięśnie Kegla są silnie, ułatwiają poród i rehabilitację po urodzeniu dziecka. Poza tym mają ogromny wpływ na udane życie seksualne. Zaniedbane mięśnie dna miednicy powodują obniżanie się ścian pochwy itd.

Kulki gejszy

Kulki gejszy w profilaktyce zdrowotnej
W przypadku kobiet dojrzałych i młodych profilaktyka zdrowotna opiera się przede wszystkim na regularnym ćwiczeniu mięśni Kegla. Celem jest zapobieżenie wysiłkowemu czy spoczynkowemu nietrzymaniu moczu. Poza tym dobrze wyćwiczone mięśnie dna miednicy pomagają w czasie porodu oraz po jego zakończeniu. Ćwiczenie mięśni Kegla to również profilaktyka nieprzyjemnych, ale coraz częściej spotykanych schorzeń, które polegają na obsuwaniu się ścian pochwy czy wypadaniu macicy.

Kulki gejszy a życie seksualne
Kulki gejszy są poza tym źródłem przyjemności. Dzięki treningowi z ich udziałem można uzyskać wiele przyjemności. To świetny sposób na urozmaicenie i poprawienie życia seksualnego. Kulka gejszy zawiera w sobie małą kulkę, która delikatnie odbija się o ścianki większej kilku. Zaaplikowana do wnętrza waginy kilka gejszy powinna zostać potraktowana lubrykantem, najlepiej na bazie wody, aby nie doprowadzić do uszkodzenia śluzówki. Kulkę gejszy wprowadza się do pochwy na kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. Tyle wystarczy aby stymulować waginę do pracy. W tym czasie można spacerować, ćwiczyć czy wykonywać zwykłe czynności domowe. Kulka prowokuje ściany waginy do mikroskurczów na skutek delikatnych uderzeń, które wyzwala kulka znajdująca się w środku. Ponadto każdy mięsień pracuje intensywniej w czasie oporu. Jeśli mięśnie są kurczone na kulce, to kurczy się je o wiele bardziej efektywnie niż bez niej.

Rodzaje kulek gejszy
Kulki gejszy występują w wielu formach i rodzajach do wyboru. Na ogół większe kulki są nieco lżejsze niż te mniejsze. Wykorzystywane są one do różnych form treningu mięśni Kegla i wszystkie rodzaje kulek stosowane mogą być przez kobiety w różnym wieku.

Kulki gejszy – przeciwwskazania do ich stosowania
Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania kulek gejszy jest miesiączka, ciąża oraz czas porodu. W tym czasie nie powinno się używać kulek gejszy. Kulki gejszy należy regularnie myć za pomocą wody z mydłem. Ćwiczenia z ich udziałem należy wykonywać regularnie, tylko wówczas można liczyć na uzyskanie dobrych efektów.

Dziękujemy portalowi świat-kulek-gejszy.pl za współpracę merytoryczną.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments