Bielizna na każdą okazję

Bielizna na każdą okazję

Erotyka

Każda kobieta, bez wyjątku, chcę wyglądać seksownie. Pragnie również pociągać mężczyzn bez względu na to, czy jest już w związku, czy jest „wolnym strzelcem”.

Bielizna na każdą okazję

Dlatego każda z nas powinna umieć dobrać dla siebie odpowiednie ubranie. Za nim jednak wybierzemy się na zakup po nowe spodnie, czy sweter z wyprzedaży przybliżmy temat, który często jest zaniedbywany. A mianowicie bielizna, która jest naszą „drugą skórą”. Właśnie dlatego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy jej wyborze. Bielizna pełni nie tylko praktyczną rolę. Gdyby tak było, producenci oferowaliby tylko kilka modeli i jedną wersję kolorystyczną. Tymczasem od dawna bielizna jest inspiracją dla projektantów – wciąż wypuszczają oni na rynek nowe modele, gdyż jest zapotrzebowanie na to, by bielizna damska była nie tylko wygodna i praktyczna, ale też estetyczna i modna. Może mieć ona różny charakter. Wyróżniamy np. takie typy, jak:

  • bielizna sportowa – odpowiednio dopasowująca się do ciała, przewiewna i oddychająca, nie przegrzewa, bardzo wytrzymała i komfortowa, zapewniająca swobodę ruchów, można też tutaj wyróżnić bieliznę termiczną, na różne pory roku. Polecana nie tylko na siłownie, ale również na wyjście w plener,
  • bielizna korygująca – pozwalająca skorygować niedoskonałości figury, wyszczuplić sylwetkę. Pomaga również uwydatniać nasze atuty. Jest szczególnie polecana pod obcisłe ubrania, np. wieczorowe sukienki, można ją nosić również codziennie,
  • bielizna erotyczna – tutaj można wyróżnić bieliznę zmysłową, koronkową, elegancką, stylową – bardziej stonowaną oraz bieliznę seksowną, bardzo odważną, więcej odkrywającą niż zasłaniającą, z bardzo obcisłych materiałów itd. Bielizna, w której będziesz się czuła jak prawdziwa kobieta,
  • bielizna codzienna – przede wszystkim wygodna, wytrzymała, niewidoczna pod ubraniami.

Tak więc bieliznę wybieramy ze względu na jej przeznaczenie, inne modele są przeznaczone na co dzień, inne na gorące wieczory. Inne pod wieczorowe suknie, inne zaś pod strój treningowy. Tutaj bierze się pod uwagę kwestie estetyki, ale też komfortu, walory praktyczne itd.

Panie mają do wyboru mnóstwo rodzajów bielizny. Duże zróżnicowanie dotyczy nie tylko biustonoszy, ale też dolnej części bielizny. Tak więc można tutaj wyróżnić:

  • klasyczne figi,
  • stringi,
  • stringpanty,
  • bokserki.

Każda bielizna powinna być dobrze dobrana do typu figury właścicielki, żeby odpowiednio wyglądała i spełniała funkcję.

Na szczególną uwagę spośród wymiennych modeli zasługują stringpanty. To model bielizny jednocześnie bardzo praktycznej i seksownej. Taką bieliznę możesz założyć zarówno pod obcisłą spódnicę, jak i sukienkę bez obaw, że wyjdą Ci „boczki”. O ile zwykłe stringi są przeznaczone przede wszystkim dla pań bardzo szczupłej i zgrabnej budowie ciała, a przynajmniej dla odważnych kobiet – o tyle stringpanty są już dużo bardziej tolerancyjne. Podkreślają atuty figury, przy jednoczesnym korygowaniu jej niedoskonałości. Przy tym są lepszym rozwiązaniem dla pań, dla których stringi wydają się jednak zbyt odważne.

Więcej na http://e-felina.pl/

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments