BZ WBK

MasterCard PAYBACK banku BZ WBK

Prześwietlamy oferty

Coraz więcej osób w Polsce ma w swoich portfelach karty kredytowe. Niewielu ludzi zastanawia się jednak, jak odpowiednio dobrać plastik do temperamentu jego użytkownika. To nie blef – jeśli odpowiednio wybierzemy kartę kredytową dla siebie, to nie tylko nie zapłacimy ani grosza za jej użytkowanie, ale dodatkowo bank da nam na niej zarobić. Jedną z takich kart jest MasterCard PAYBACK z oferty banku BZ WBK.

Jest to wypukła karta z możliwością płatności na odległość, np. przez Internet. Wyposażono ją także w możliwość płatności zbliżeniowych PayPass. Bank daje nam 54 dni okresu bezodsetkowego, co jest dość standardowym terminem do spłaty na polskim rynku. Oczywiście wystarczy spłacić kwotę minimalną, a resztę kiedy będziemy chcieli, jednak taka przyjemność oprocentowana jest już 22,00% w skali roku. Trzeba przyznać, że to naprawdę sporo. Dużo bardziej opłaca rozłożyć się jeden lub więcej zakupów na kredyt ratalny w karcie, zwany „ratio„. Dzięki temu oprocentowanie naszego zadłużenia za np. nowy telewizor spadnie do 11,90% w skali roku. Jest to oferta dużo bardziej konkurencyjna od wielu pożyczek gotówkowych oferowanych przez banki, dlatego warto ją rozważyć przy zakupie ratalnym. Jeśli chodzi o opłaty za użytkowanie karty, to w pierwszym roku jest ona darmowa. Od drugiego roku możemy wybrać formę pobierania opłaty: miesięczna lub roczną. Jeśli wykonamy transakcje na minimum 1 000 złotych miesięcznie / 12 000 złotych rocznie, to BZ WBK zwolni nas opłaty rocznej za plastik. Największą zaletą karty MasterCard PAYBACK jest jednak jej program premiowy PAYBACK. Za każde 3 złote wydane kartą dostajemy 1 punkt. Gdy punktów zbierzemy więcej, to możemy online zamówić wybraną nagrodę – np. nowy mikser, telewizor czy nawet wycieczkę do egzotycznego kraju. Wszystko zależy od tego, ile wydajemy naszą kartą kredytową.

Karta MasterCard PAYBACK jest więc bardzo ciekawą ofertą dla osób, które często korzystają z udostępnionego przez bank plastiku. Jeśli ktoś aktywnie korzysta z karty to nie tylko uniknie opłaty miesięcznej/rocznej za nią, ale także może otrzymać atrakcyjne nagrody w programie PAYBACK. Wydając więc kilka tysięcy złotych miesięcznie kartą debetową warto więc zastanowić się, czy lepiej nie „wyrobić sobie kredytówki”.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments