BPH

Kredyt gotówkowy zabezpieczony w BPH

Prześwietlamy oferty

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego zabezpieczonego na oszczędnościach. Tego typu pożyczkę ma w swojej ofercie bank BPH.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które np. posiadają sporą gotówkę w obligacjach skarbowych czy na lokacie, a jednocześnie potrzebują pilnej gotówki – np. na remont domu. Bank oferuje dość korzystne warunki oprocentowania – WIBOR + 3% marży banku. Kredyt może być zaciągnięty zarówno w PLN, jak i w EUR, USD czy CHF – wszystko zależy od waluty zabezpieczenia. Mogą nim być: obligacje skarbowe lub NBP, lokaty, jednostki wybranego funduszu inwestycyjnego czy Strukturyzowane Certyfikaty Depozytowe. Zabezpieczenie ustanawiane jest na cały okres kredytowania – nie ma możliwości jego wcześniejszego zdjęcia, co najwyżej można zamienić np. lokatę na obligacje, o ile je oczywiście fizycznie posiadamy. Kredyt gotówkowy zabezpieczony w BPH może być zaciągnięty na okres do 84 miesięcy. Spłata może być dokonywana w ratach równych lub malejących – w zależności od preferencji klienta. Maksymalna kwota tego typu finansowania w BPH wynosi aż 3 mln złotych. Problemem jednak dla wielu osób może być jednak minimalna kwota tego typu pożyczki, która nie może być niższa niż 256 000 złotych.

Jeśli jednak posiadacie Państwo oszczędności powyżej tej kwoty, a jednocześnie potrzebujecie pilnej gotówki na bieżące wydatki, to warto zainteresować się tego typu finansowaniem. Bez wątpienia kredyt gotówkowy z zabezpieczeniem będzie dużo bardziej korzystniejszy, aniżeli tradycyjna pożyczka bankowa.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments