Konto firmowe w neoBanku – prześwietlmy je!

Prześwietlamy oferty

Ostatnimi czasy w Internecie pojawia się coraz więcej opinii na temat neoBanku – a właściwie Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej np. oferowanemu przez niego rachunkowi dla firm, neoKonto Biznes.

Warto zacząć od tego, że przez pierwsze sześć miesięcy dostaniemy wszystkie usługi praktycznie za darmo. Po pół roku neoBank zaczyna jednak słono sobie liczyć za posiadane konto firmowe. I tak np. :

  • za prowadzenie rachunku dla naszego przedsiębiorstwa będziemy musieli płacić 10 zł/miesiąc
  • za przelewy 0,90 zł,
  • za kartę debetową 2,50 zł/miesiąc

Do konta neoKonto Biznes wydawana jest od ręki płaska lub przesyłana pocztą wypukła karta VISA. Pozwala ona na dokonywanie transakcji na odległość, np. przez Internet. NeoBank zapewnia, że każda firma która posiada w tymże banku konto firmowe może liczyć na preferencyjne warunki przy udzielaniu np. kredytu odnawialnego w koncie.

Nie ma co ukrywać, że oferta konta neoKonto Biznes kolokwialnie mówiąc nie zwala z nóg. Co prawda rachunek ten przez pół roku prowadzony jest za darmo, ale po sześciu miesiącach opłaty bankowe mogą „zjeść” raczkującego przedsiębiorcę, który przeważnie na etapie start-upu kalkuluje każdą złotówkę wydawaną przez swoje przedsiębiorstwo.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments