Polacy mają coraz to lepsze pomysły – Już niebawem za pomocą smartfona znajdziemy portfel!

Wiadomości

Chyba większość z nas jest zdania, że Polacy to mądry i co najważniejsze innowacyjny naród. Często jednak przeszkodą w osiąganiu celów jest brak odpowiedniego finansowania. Nie można się jednak temu dziwić. Polacy na własną rękę muszą dawać sobie jakoś radę. Niemniej, coraz częściej udaje im się wprowadzić ciekawe i innowacyjne pomysły. Jednym z nich jest planowane wprowadzenie rozwiązania, które umożliwiłoby zsynchronizowanie portfela ze smartfonem. W ten sposóļ można by uzyskać połączenie pomiędzy obojga przedmiotami. Jeżeli więc nie mógłbyś znaleźć portfela, co jest stosunkowo częstą przypadłością, to mógłbyś go zlokalizować właśnie za pomocą smartfona.

Oczywiście, pomysł ten nie mógłby być zrealizowany z własnych pieniędzy. To spora inwestycja. Sprytni Polacy postanowili więc wspomóc się na społecznościowej zbiórce – dobrze znanym wszystkim Kickstarterze. To właśnie za pomocą zbiórki uzyskali ponad milion złotych na realizację swojego zamierzenia. Zgromadzono dokładnie 332 tysiące dolarów – co daje równowartość około 1,24 miliona złotych. Woolet – bo tak nazywa się przedmiot – będzie inteligentnym portfelem. Zanim zakończono zbieranie pieniędzy, młodzi przedsiębiorcy postanowili nawiązać współpracę ze znaną polską marką Gino Rossi.

Najciekawsze jest to, że pierwotnie na realizację swojego zamierzenia proszono o 15 tysięcy dolarów. Zbiórka przerosła oczekiwania Polaków, którzy bardzo szybko przekonali się o tym, że ich projekt wywołał małą furorę w sieci. Produkt najprawdopodobniej trafi na rynek już w maju bieżącego roku. Nie ulega wątpliwości, że jest to zasłynięcie na rynku technologii ubieralnych z czym firma Gino Rossi nie miała jeszcze doświadczenia – pora je więc zdobyć.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments