Poznaj zalety najmodniejszego manicure – manicure hybrydowy

Poznaj zalety najmodniejszego manicure – manicure hybrydowy

Uroda i zdrowie

Każda z pań chce być posiadaczką pięknych oraz mocnych paznokci. Szeroka oferta manicure dla kobiet nie ułatwia wyboru, przez co panie często nie wiedzą na jaki typu zabieg umówić się w salonie kosmetycznym. Tak zwane ,,hybrydy’’ to największy trend spośród zabiegów kosmetycznych na paznokcie, który szczególnie poddamy analizie w dzisiejszym wpisie.

Poznaj zalety najmodniejszego manicure – manicure hybrydowy

Z tego sposobu na piękne oraz zadbane paznokcie korzysta większość pań. Nic w tym dziwnego, ponieważ lakiery hybrydowe to jeden z najtrwalszych lakierów na rynku. Abyś sama mogła przekonać się do tego typu usługi w salonie urody, poznaj kilka najważniejszych faktów na temat wykonania manicure hybrydowego. W dzisiejszym artykule przekonasz się również z iloma pozytywnymi aspektami możesz spotkać się decydując się właśnie na tą stylizację paznokci.

Naturalność

Na zabieg manicure hybrydowego powinny zdecydować się zwolenniczki klasycznego oraz naturalnego wyglądu paznokci. Manicure hybrydowy utrwalony za pomocą specjalnej lampy do hybryd wygląda prawie identycznie, jak po wykonaniu klasycznego manicure przy użyciu zwykłych lakierów z drogerii. Lakiery do hybryd o żelowej konsystencji wyglądają bardzo klasycznie, nie pogrubiają płytki paznokcia przez co wyglądają bardzo estetycznie oraz subtelnie.

Trwałość

Chcąc utrzymać wygląd swoich paznokci na długo po wizycie u kosmetyczki, zabieg manicure przy użyciu lakierów hybrydowych jest właśnie dla Ciebie. Hybrydowy manicure zapewnia bardzo długi efekt, który utrzymuje się na paznokciu przez około 3-4 tygodnie. Wszystko to dzięki specjalnej formule lakierów hybrydowych, które umieszcza się pod specjalnym promieniowaniem UV. Lampa do hybryd utrwala nałożony kolor, który nie odpryskuje się oraz nie ściera podczas codziennych czynności. O uzupełnieniu i kolejnej wizycie w salonie kosmetycznym informuje odrost, który pojawią tuż poniżej nałożonej warstwy lakieru hybrydowego.

Wzmocnienie

Często można usłyszeć, że manicure hybrydowy jest niebezpieczny dla naturalnej płytki paznokci. Jak się okazuje jest wręcz odwrotnie. Manicure hybrydowy nie tylko chroni, ale i wzmacnia naturalną płytkę. Uszkodzenie paznokci jest możliwe jedynie podczas nieumiejętnego zdejmowania hybryd, nie jest to zatem powód nałożenia warstwy lakierów hybrydowych.

Klasyka

Jak już wspomnieliśmy manicure hybrydowy to idealny zabieg dla pań, które cenią sobie elegancję. Wykonanie jest schludne, dzięki czemu to manicure pasujący na każdą okazje. Oprócz nałożenia wybranego koloru, tego rodzaju manicure umożliwia również dobranie dekoracyjnych dodatków oraz wzoru.

Pomoc w tworzeniu artykułu
Artykuł powstał przy współpracy z firmą: PBnails.pl.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o