VISA Radość Życia

VISA Radość Życia wygodną kartą dla oszczędnych

Prześwietlamy oferty

Co prawda łatwo zauważyć, że od paru lat oferta mBanku raczej ubożeje niż się powiększa. Jednak warto zauważyć kartę kredytową VISA Radość Życia oferowaną przez ten bank, ponieważ oprócz tego że jest tania w utrzymaniu, to jeszcze oferuje szereg rabatów u wybranych partnerów.

Aby uzyskać kartę, wystarczy minimalny dochód na poziomie 1 000 złotych netto – jest więc ona dostępna dla większości klientów. Co jest jednak dla wielu pewnym utrudnieniem – aby otrzymać kartę kredytową trzeba także założyć darmowy rachunek osobisty eKonto. Kartę można bowiem spłacać wyłącznie za jego pośrednictwem. Plastik wygląda całkiem schludnie, jest wypukły, a także posiada chip i pasek magnetyczny. VISA Radość Życia oferuje swoim użytkownikom 54 dni okresu bezodsetkowego, co nie sprawia by karta ta wyróżniała się na rynku. Pozwala ona jednak na wygodne płacenie mTransferem oferowanym przez mBank. Dzięki temu możemy wygodnie zapłacić za zakupy w wielu sklepach internetowych, czy też np. na Allegro nawet jeśli dany punkt nie obsługuje kart płatniczych. Karta ta jest tania w utrzymaniu ponieważ jej wydanie jest praktycznie darmowe – wystarczy wykonać 3 transakcje bezgotówkowe w ciągu 3 miesięcy od wydania nam plastiku. mBank oferuje nam także szereg rabatów w porozumieniu ze swoimi partnerami – w niektórych przypadkach nawet do 40%.

Wszystko to sprawia, że karta VISA Radość Życia jest ciekawym produktem dla osób, które szukają taniej karty kredytowej w połączeniu z możliwością obniżeniu rachunków w niektórych sklepach. Nie jest to co prawda oferta, która zwala z nóg jednak powinna wystarczyć dla przeciętnego Kowalskiego, który nawet codziennie płaci kartą kredytową.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments