Alior Bank

Konto oszczędnościowe w Alior Banku – prześwietlmy je!

Prześwietlamy oferty

Stale rośnie liczba osób w Polsce, które chcą oszczędzać. Niewątpliwie jednym z najwygodniejszych sposobów gromadzenia oszczędności jest odkładanie stałych, comiesięcznych kwot na konto oszczędnościowe. Przyjrzyjmy się więc rachunkowi oszczędnościowemu oferowanemu przez Alior Bank.

Jego oprocentowanie wynosi 4,35% w skali roku. Jest to jedna z najlepszych ofert na polskim rynku. Główną zaletą oferty oszczędnościowej Alior Banku jest to, że rachunki oszczędnościowe mogą być prowadzone w różnych walutach – od polskiego złotego, po nawet rubla rosyjskiego. Jest to z pewnością ogromny plus dla osób, które np. pracują zagranicą i nie chcą wymieniać swoich oszczędności na złotówki. Do rachunku oszczędnościowego może zostać także wydana karta debetowa, dzięki czemu klient ma wygodny dostęp do zgromadzonych oszczędności. Pierwsza wypłata w danym miesiącu kalendarzowym z rachunku oszczędnościowego na konto w dowolnym banku w Polsce jest darmowa. Warto mieć to na uwadze, jeśli chcemy nieco częściej wypłacać ulokowane środki – np. co tydzień.

Oferta Alior Banku wyróżnia się niewątpliwie jednym z wyższych oprocentowań na rynku, a także wygodnym dostępem do konta – zarówno przez Internet, jak i placówki czy aplikacje na urządzenia mobilne. Bez wątpienia jest więc to konto oszczędnościowe zarówno dla osób ceniących kompetentną obsługę w najbliższym oddziale, jak i internautów chcących korzystnie ulokować swoje oszczędności – zwłaszcza w walutach obcych.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments