BZ WBK

12-miesięczna Lokata Swobodnie Zarabiająca w BZ WBK

Prześwietlamy oferty

W trudnych czasach warto przejrzeć ofertę depozytową poszczególnych banków na polskim rynku, by przekonać się, który z nich oferuje korzystne lokaty bankowe. Przyjmy się dziś nieco bliżej 12-miesięcznej Lokacie Swobodnie Zarabiającej, oferowanej przez Bank Zachodni WBK.

Oczywiście tak jak sama nazwa mówi – lokata ta zawierana jest na przynajmniej rok, z możliwością jej przedłużenia. Ma ona jednak pewien atut – klient może wypłacić z niej środki w praktycznie każdym momencie, bez utraty odsetek. Kwota minimalna tego typu depozyty w BZ WBK to jedynie 1 000 złotych, ale należy pamiętać o tym, że im więcej zdeponujemy, tym więcej dostaniemy. Podczas gdy oprocentowanie do 50 000 zł to 4,75% w skali roku, to deponując już ponad 100 000 złotych możemy liczyć na aż 6% w skali roku. Warto jednak zaznaczyć, że jest to oferta dla nowych środków, czyli takich, które nie są już zdeponowane na np. koncie osobistym w BZ WBK. Przeglądając cennik lokaty można znaleźć opłatę za wypłatę środków – zarówno na rachunek w innym banku, jak i w BZ WBK (jeśli zdecydujemy się na przedwczesne zakończenie depozytu) – która wynosi 7 zł.

Mając na uwadze minimalne koszty wypłaty środków z lokaty i tak warto zauważyć, że obecnie jest to jeden z lepszych depozytów bankowych na rynku. Jeśli więc Państwo posiadacie wolnej środki, to śmiało można bliżej przyjrzeć się ofercie BZ WBK.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments