Kasy fiskalne on-line - co to jest i jak to działa

Kasy fiskalne on-line – co to jest i jak to działa

Od początku 2020 roku zostały wprowadzone nowe zasady odnośnie obowiązku posiadania kas fiskalnych. Według nowelizacji Ustawy o podatku od towarów i usług oraz Ustawy Prawo o miarach wraz z początkiem 2020 roku przedsiębiorcy stopniowo mają obowiązek wprowadzać do użytku kasy fiskalne on-line. Czym one są i jak właściwie działają? Tę kwestię postaramy się przybliżyć poniżej.

Continue Reading
Ewa gotuje pysznie

Ewa gotuje pysznie

Społeczeństwo w rozwiniętych krajach cechuje się konsumpcjonizmem i wygodą. Żyjemy do tego intensywnie, ciężko pracujemy, mamy coraz mniej czasu dla siebie i rodziny. Wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa, rośnie świadomość wpływu żywności na nasze zdrowie. Czy to z mody, czy coraz większej świadomości oddziaływania żywności na nasze zdrowie i życie. Zwracamy coraz większą uwagę na […]

Continue Reading
Jaka odzież dla żeglarza?

Jaka odzież dla żeglarza?

Żeglarstwo, to pasja która towarzyszy nam przez całe życie. Sport można uprawiać przy każdej, nawet niesprzyjającej pogodzie. Warunek jest jeden – odpowiednie ubranie i osprzęt. Żeglarzu, z nowym rokiem czas najwyższy odświeżyć swoją garderobę. Sztormiaki, kurtki morskie czy też kurtki regatowe po kilku sezonach przestają spełniać swoją ochronną rolę. W dalszej części artykułu podpowiemy jak […]

Continue Reading
Organizacja wigilii firmowej. Jak sobie z nią poradzić?

Organizacja wigilii firmowej. Jak sobie z nią poradzić?

Nie wszystkim pracownikom podobają się firmowe wigilie, mimo to organizuje je dla swoich pracowników mnóstwo firm. Przygotowanie firmowej wigilii tylko z pozoru wydaje się zadaniem bardzo trudny. Wystarczy tylko pamiętać o tym, że wszystkie osoby, które wezmą w niej udział powinny się świetnie bawić i jeszcze długo wspominać miłą atmosferę panującą podczas spotkania.

Continue Reading
Pielęgnacja cery dojrzałej krok po kroku

Pielęgnacja cery dojrzałej krok po kroku

Kosmetyki pielęgnacyjne powinniśmy dobierać odpowiednio do rodzaju cery i stanu skory i nie ulega to żadnej wątpliwości. Kosmetyki pielęgnacyjne powinniśmy dobierać odpowiednio do rodzaju cery i stanu skory i nie ulega to żadnej wątpliwości. Dzisiaj zajmiemy się cerą dojrzałą, bo to właśnie ona wymaga szczególnej uwagi.

Continue Reading